SQF-S25Z4-240GDSCE
Part Number:
SQF-S25Z4-240GDSCE
Description:
SQF 2.5" SATA SSD OPAL 840-D 240
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
240GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
100.00mm x 69.85mm x 7.00mm