SQF-S25V1-256GDSDM
Part Number:
SQF-S25V1-256GDSDM
Description:
SQF 2.5" SATA SSD 650-D 256G 3D
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
256GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Operating Temperature :
-20°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
100.00mm x 69.85mm x 7.00mm