3G3AX-RAI00350335-DE
Manufacturer:
Omron Automation
Part Number:
3G3AX-RAI00350335-DE
Category:
Accessories
Description:
3G3_X INPUT AC REACTOR
Manufacturer :
Omron Automation
Category :
Accessories
Accessory Type :
AC Line Reactor
For Use With/Related Products :
3G3RX Series
Product Status :
Active
Specifications :
7.5kW, 33.5A, 0.35mH