X-LSM100A-SE03-KX13A
Part Number:
X-LSM100A-SE03-KX13A
Description:
LINEAR STAGE 100MM FPITCH
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Speed :
1.02 in/s (26.0 mm/s)
Stroke Length :
3.937" (100.00mm)
Voltage - Rated :
24 ~ 48VDC