VF1A-G139AS4
Part Number:
VF1A-G139AS4
Description:
DOESA VFD 75HP
Current - Output :
139A
Voltage - Load :
380 ~ 480V
Voltage - Supply :
380 ~ 480VAC
Wattage - Load :
75000 W