VF1A-G85A0S4
Part Number:
VF1A-G85A0S4
Description:
DOESA VFD 50HP
Current - Output :
85A
Voltage - Load :
380 ~ 480V
Voltage - Supply :
380 ~ 480VAC
Wattage - Load :
45000 W