VF1A-G59A0S4
Part Number:
VF1A-G59A0S4
Description:
DOESA VFD 30HP
Current - Output :
59A
Voltage - Load :
380 ~ 480V
Voltage - Supply :
380 ~ 480VAC
Wattage - Load :
30000 W