WR44-U900-NE1-XD
Manufacturer:
Rabbit Semiconductor (Digi)
Part Number:
WR44-U900-NE1-XD
Category:
Gateways, Routers
Description:
ROUTER 802.11A/B/G/N HSPA+ RS232
Manufacturer :
Rabbit Semiconductor (Digi)
Category :
Gateways, Routers
Applications :
General Purpose
Data Rate (Max) :
21Mbps
Features :
Frequency :
850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz