P.S-I-81350-24V
Manufacturer:
ISL Products International
Part Number:
P.S-I-81350-24V
Category:
Ballasts, Inverters
Description:
24VDC Ballast for 800mA UVC High
In Stock:
8
Manufacturer :
ISL Products International
Category :
Ballasts, Inverters
Mounting Type :
Chassis Mount
Output :
800mA
Product Status :
Active
Size / Dimension :
4.20" L x 2.25" W x 1.98" H (106.7mm x 57.2mm x 50.2mm)
Type :
CCFL and UV Lamps
Voltage - Input :
24VDC