PCL200-BA
Manufacturer:
Visual Communications Company, LLC
Part Number:
PCL200-BA
Category:
Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Description:
CBI LED T-1 3/4 5MM RIGHT ANGLE
Manufacturer :
Category :
Color :
Amber
Configuration :
Single
Current :
20mA
Lens Size :
5mm, T-1 3/4