LTM1605HC
Part Number:
LTM1605HC
Description:
LED ASSY VERT 0.16" 5MM HER CLR
Color :
Red
Current :
30mA
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
50mcd
Voltage Rating :
2V