LTM1505GC
Part Number:
LTM1505GC
Description:
LED ASSY VERT 0.15" 5MM GRN CLR
Color :
Green
Current :
30mA
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
40mcd
Voltage Rating :
2.1V