LTM1205HC
Part Number:
LTM1205HC
Description:
LED ASSY VERT 0.12" 5MM HER CLR
Color :
Red
Current :
30mA
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
50mcd
Voltage Rating :
2V