ELM51703GC
Part Number:
ELM51703GC
Description:
LED ASSY 0.170" 3MM GN WATER CLR
Color :
Green
Current :
30mA
Lens Size :
3mm, T-1
Lens Type :
Clear
Millicandela Rating :
40mcd
Mounting Type :
Product Status :
Obsolete
Viewing Angle :
20°
Voltage Rating :
2.1V