5913001107HF
Manufacturer:
Dialight
Part Number:
5913001107HF
Category:
Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Description:
LED PRISM 3MM RED,GRN HYSOL SMD
Manufacturer :
Dialight
Category :
Color :
Green, Red
Configuration :
Current :
30mA
Lens Size :
3.00mm Dia