LTM2605YT
Part Number:
LTM2605YT
Description:
LED ASSY VERT 0.26" 5MM YLW TINT
Color :
Yellow
Current :
30mA
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Lens Type :
Tinted
Millicandela Rating :
40mcd
Mounting Type :
Product Status :
Active
Voltage Rating :
2V