ELM54803YD
Part Number:
ELM54803YD
Description:
LED ASSY 0.480" 3MM YLW DIFF 2LD
Color :
Yellow
Current :
30mA
Lens Size :
3mm, T-1
Lens Type :
Diffused
Millicandela Rating :
20mcd
Mounting Type :
Product Status :
Active
Viewing Angle :
35°
Voltage Rating :
2V