BXRE-50G10F0-B-83
Part Number:
BXRE-50G10F0-B-83
Description:
LED COB V10 F90 CL WHT SQ 5000K
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
Configuration :
Square
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
200mA
Current - Test :
Features :
Dimming
Height :
1.65mm
Light Emitting Surface (LES) :
10.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
169 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1132lm (Typ)
Size / Dimension :
13.50mm L x 13.50mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
33.4V