DM200-01-1-9310-0-LC
Part Number:
DM200-01-1-9310-0-LC
Description:
LASER DIODE 1553NM 1.995MW
Current Rating (Amps) :
200mA
Power (Watts) :
1.995mW
Voltage - Input :
1.8V