XLM-15.0-M5-HB-RT-USB
Manufacturer:
EarthLCD
Part Number:
XLM-15.0-M5-HB-RT-USB
Category:
LCD, OLED, Graphic
Description:
15.0" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
Manufacturer :
EarthLCD
Category :
LCD, OLED, Graphic
Background Color :
Backlight :
LED
Controller Type :
RTD2660H
Diagonal Screen Size :
15" (381.00mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
1024 x 768
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
Composite, HDMI, VGA
Product Status :
Active
Touchscreen :
Resistive
Viewing Area :
304.13mm W x 228.09mm H