E50RG38048LW2M320-R
Manufacturer:
Focus LCDs
Part Number:
E50RG38048LW2M320-R
Category:
LCD, OLED, Graphic
Description:
5.0" TFT RGB RESISITIVE
In Stock:
1
Manufacturer :
Focus LCDs
Category :
LCD, OLED, Graphic
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
5" (127.00mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
800 x 480
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
24-Bit (RGB)
Product Status :
Active
Touchscreen :
Resistive
Viewing Area :
108.00mm W x 64.80mm H