HTT50A-TPR-BLM-B0-H6-CH-V5
Manufacturer:
Matrix Orbital
Part Number:
HTT50A-TPR-BLM-B0-H6-CH-V5
Category:
LCD, OLED, Graphic
Description:
GRAPHIC TFT HDMI RGB 5.0V FULL C
In Stock:
1
Manufacturer :
Matrix Orbital
Category :
LCD, OLED, Graphic
Background Color :
Black
Backlight :
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
5" (127.00mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
800 x 480 (WVGA)
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
HDMI
Product Status :
Active
Touchscreen :
Resistive
Viewing Area :
110.70mm W x 67.40mm H