AFY480272A0-4.3INTH-R
Part Number:
AFY480272A0-4.3INTH-R
Description:
LCD DISP TFT IPS 4.3" 480X272
In Stock:
49
Controller Type :
SC7283-G4
Diagonal Screen Size :
4.3" (109.22mm)
Display Type :
TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Dot Pixels :
480 x 272
Interface :
24-Bit (RGB)
Touchscreen :
Resistive
Viewing Area :
97.04mm W x 55.85mm H