AFY240320B0-2.4N6NTM
Part Number:
AFY240320B0-2.4N6NTM
Description:
LCD TFT 2.4" 800480 MCU/RGB+SPI
In Stock:
28
Controller Type :
ILI9341V
Diagonal Screen Size :
2.4" (60.96mm)
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
240 x 320
Interface :
MCU, RGB, SPI
Viewing Area :
36.72mm W x 48.96mm H