ESL-DSK-4-10W-340-WH
Manufacturer:
ESL Vision
Part Number:
ESL-DSK-4-10W-340-WH
Category:
Lighting Fixtures
Description:
EASY INSTALL BRIGHT ALL ROOMS
In Stock:
90
Manufacturer :
ESL Vision
Category :
Lighting Fixtures
Bulb Type/Size :
4" Dia
CCT (K) :
4000K
Contents :
Mounting Hardware
Features :
Finish :
White
Luminous Flux :
650lm
Product Status :
Active
Style :
Ceiling Mount
Type :
LED
Voltage - Supply :
120VAC
Wattage :
10W