961W-NWR12H-CAO
Part Number:
961W-NWR12H-CAO
Description:
PMI .290" 12VDC HI-HAT WIRE RED
Current :
20mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Amber
Lens Size :
9.90mm Dia
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
12V