46W-NKR28H-NWO
Part Number:
46W-NKR28H-NWO
Description:
PMI .250" LED 28V WIRE DIFF RED
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Red
Lens Size :
7.11mm Dia
Millicandela Rating :
3600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
28V