46W-NKL15H-CWO
Part Number:
46W-NKL15H-CWO
Description:
PMI .250" LED 15V WIRE CLEAR WWH
Current :
15mA
Lamp Color :
White, Warm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
9200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
15V