46W-NKG48H-NWO
Part Number:
46W-NKG48H-NWO
Description:
PMI .250" LED 48V WIRE DIFF GREE
Current :
9.5mA
Lamp Color :
Green
Lens Size :
7.11mm Dia
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
48V