46W-NKG24H-CGO
Part Number:
46W-NKG24H-CGO
Description:
PMI .250" LED 24V WIRE CLEAR GRE
Current :
15mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V