464W-RLP28H-NWO
Part Number:
464W-RLP28H-NWO
Description:
PMI .250" LED 28V WIRE DIFF RED
Current :
2mA
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
28V