464W-NWW24H-NWO
Part Number:
464W-NWW24H-NWO
Description:
PMI .250" LED 24V WIRE DIFF CWHT
Current :
15mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
2500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
50°
Voltage :
24V