464W-NWW15H-CWO
Part Number:
464W-NWW15H-CWO
Description:
PMI .250" LED 15V WIRE CLEAR CWH
Current :
15mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Size :
9.91mm Dia
Millicandela Rating :
2500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
50°
Voltage :
15V