464W-NWB28H-NBO
Part Number:
464W-NWB28H-NBO
Description:
PMI .250" LED 28V WIRE DIFF BLU
Current :
15mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
28V