464W-NKO120H-NWO
Part Number:
464W-NKO120H-NWO
Description:
PMI .250" LED 120V WIRE DIFF ORG
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
8000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
15°
Voltage :
120V