464W-NKL48H-NWO
Part Number:
464W-NKL48H-NWO
Description:
PMI .250" LED 48V WIRE DIFF WWHT
Current :
9.5mA
Lamp Color :
White, Warm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
9200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
15°
Voltage :
48V