464W-NKG12H-CGO
Part Number:
464W-NKG12H-CGO
Description:
PMI .250" LED 12V WIRE CLEAR GRE
Current :
15mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
15°
Voltage :
12V