464W-NKB12H-NWO
Part Number:
464W-NKB12H-NWO
Description:
PMI .250" LED 12V WIRE DIFF BLU
Current :
15mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
3000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
15°
Voltage :
12V