464W-NKA15H-CAO
Part Number:
464W-NKA15H-CAO
Description:
PMI .250" LED 15V WIRE CLEAR AMB
Current :
24mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Amber
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
3600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
15°
Voltage :
15V