464W-LRG24H-NWO
Part Number:
464W-LRG24H-NWO
Description:
PMI .250" LED 24V WIRE DIFF RED/
Current :
17mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V