464W-ALP24H-CYO
Part Number:
464W-ALP24H-CYO
Description:
PMI .250" LED 24V WIRE CLEAR AMB
Current :
2mA
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V