464-NWO24H-NWO
Part Number:
464-NWO24H-NWO
Description:
PMI .250" LED 24V TAB DIFF ORG
Current :
17mA
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
2000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
24V