464-NWG15H-NWO
Part Number:
464-NWG15H-NWO
Description:
PMI .250" LED 15V TAB DIFF GREEN
Current :
15mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Millicandela Rating :
2400mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
15V