464-NWA60H-CYO
Part Number:
464-NWA60H-CYO
Description:
PMI .250" LED 60V TAB CLEAR AMBE
Current :
9mA
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
60V