464-NWA24H-CAO
Part Number:
464-NWA24H-CAO
Description:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR AMBE
Current :
17mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Amber
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
24V