464-NKW60H-NWO
Part Number:
464-NKW60H-NWO
Description:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF CWHT
Current :
7mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Size :
9.91mm Dia
Millicandela Rating :
9200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
20°
Voltage :
60V