464-NKR15H-NWO
Part Number:
464-NKR15H-NWO
Description:
PMI .250" LED 15V TAB DIFF RED
Current :
24mA
Lamp Color :
Red
Lens Size :
9.91mm Dia
Millicandela Rating :
3600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
15V