464-NKR120H-NWO
Part Number:
464-NKR120H-NWO
Description:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF RED
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Red
Lens Size :
9.91mm Dia
Millicandela Rating :
3600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V