464-NKG48H-NWO
Part Number:
464-NKG48H-NWO
Description:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF GREEN
Current :
9.5mA
Lamp Color :
Green
Lens Size :
9.91mm Dia
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
48V