405-NWR15H-NWO
Part Number:
405-NWR15H-NWO
Description:
PMI .250" LED 15V TAB DIFF RED
Current :
24mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
15V